Zadzwoń: tel. 501 15 16 15 lub napisz e-mail: biuro@extralawki.pl

Firma Parkaria specjalizuje się w kreowaniu przestrzeni publicznej małą architekturą miejską.  Dzięki naszemu ośmioletniemu doświadczeniu profesjonalnie zajmujemy się produkcją mebli miejskich, które zdobią tereny miast i podnoszą ich prestiż. Naszym Klientom oferujemy wykonane z najlepszej jakości materiałów ławki, kosze, stojaki rowerowe, donice oraz wiele innych elementów architektury miejskiej. W naszych produktach łączymy nowoczesność z klasyką, która idealnie sprawdza się zarówno w parkach i ogrodach, jak i na starówkach. Wyróżnia nas umiejętność wykreowania takich rozwiązań, które nie tylko charakteryzuje funkcjonalność i wygoda, ale również bezpieczeństwo użytkowników wszystkich elementów małej architektury miejskiej.

Mając do zaoferowania wieloletnie doświadczenie i fachowe umiejętności pragniemy zaproponować Państwu meble wykonane ze stali, żeliwa oraz betonu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów pragniemy zapewnić, że znajdą Państwo pośród naszych produktów elementy architektury miejskiej o wysokiej trwałości, wytrzymałości, wykonane z myślą o wykreowaniu niesamowitych przedmiotów o wysokich walorach estetycznych, miłych dla oka i pieczołowicie wykończonych.

Oferowane przez nas produkty to coś więcej, aniżeli tylko wyposażenie architektoniczne skwerów i parków. To również eleganckie produkty, które charakteryzuje duża odporność na oddziaływanie czynników zewnętrznych, w tym także niekorzystnych warunków atmosferycznych, jak deszcz i promieniowanie słoneczne. Dzięki naszym ławkom będą mogli Państwo odpocząć i zaczerpnąć świeżego powietrza pośród drzew i zieleni.

Gwarantujemy wysoką jakość wykonania wszystkich elementów małej architektury miejskiej proponowanej przez firmę Parkaria. Naszym atutem jest także szybka i terminowa realizacja zleceń, za którą otrzymujemy wiele pozytywnych opinii od naszych Kontrahentów. Możemy pochwalić się licznymi realizacjami architektonicznymi na rzecz Urzędów Miast, jednostek budżetowych, wielu firm i instytucji oraz największych firm deweloperskich w Polsce. Zaufali nam również Klienci z innych krajów Unii Europejskiej, co świadczy o naszej niezawodności i profesjonalizmie.

Jeżeli mają Państwo takie życzenie, zrealizujemy Państwa zamówienie zgodnie z indywidualnymi ustaleniami, by spełniało ono wszystkie niezbędne wymogi i oczekiwania naszych Klientów. Jako znana i rozpoznawalna na rynku firma, oferujemy nie tylko wysoką jakość, ale także atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do współpracy zarówno firmy i instytucje państwowe, jak i osoby prywatne. Z naszych usług mogą skorzystać Klienci na terenie całego kraju. Siedziba naszej firmy mieści się w Cieszanowie w woj. podkarpackim. Możemy również przyjąć naszych Kontrahentów w naszym biurze w Warszawie. Nasz Klient nie musi ponadto martwić się o odbiór zamawianych elementów architektury miejskiej, ponieważ dokonujemy ich wysyłki z pomocą firm kurierskich.

Nasze motto brzmi: „Na jakości i niezawodności budujemy swoją markę''. W myśl tych słów służymy Państwu wysokiej jakości rozbudowanym asortymentem oraz fachowym doradztwem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Nasz personel dołoży wszelkich starań, by wspólnie z Państwa pomocą wykreować najlepszą i w pełni satysfakcjonującą Państwa ofertę.

 Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątki w godzinach 8:00 – 16:00.